geraf
13 آذر 1401 - 09:10

چرا قرارداد پرسپولیس با آل‌کثیر بسته نشد؟

درخواست‌های مهاجم فصل گذشته پرسپولیس برای عقد قرارداد جدید باعث شده تا فعلا توافقی در این زمینه صورت نگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی درخواست یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس برای عقد قرارداد جدید با عیسی آل‌کثیر، مسئولان این باشگاه مذاکراتی را با این بازیکن خوزستانی انجام دادند و قرار شد هفته گذشته این قرارداد امضا شود.

با این همه آل‌کثیر در روزهای اخیر پاسخی به تماس‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس نداده تا وضعیت قرارداد او با پرسپولیس نامشخص باشد. این در حالی است که این بازیکن چند هفته اخیر با این تیم تمرین کرده بود اما حالا پاسخی برای عقد قرارداد جدید با این تیم نمی‌دهد!

در این خصوص گفته می‌شود آل‌کثیر خواهان این بوده تا قراردادش به عنوان بازیکن آزاد تا پیش از رسیدن به نیم فصل امضا شود اما مدیرعامل پرسپولیس با آن مخالفت کرده است. گویا به این بازیکن اعلام شده که قرارداد جدید برای نیم فصل باید امضا شود. در این زمینه خبرنگار فارس کسب اطلاع کرده که دیگر خواسته مالی این مهاجم رقم مالی بوده که به زعم مسئولان پرسپولیس رقم درخواستی آل‌کثیر با توجه به شرایط بدنی و سنی او زیاد است.

این موارد باعث شده تا تکلیف قرارداد جدید بین پرسپولیس و عیسی آل‌کثیر نامشخص باشد و باید منتظر ماند و دید که این بازیکن دوباره پیراهن سرخ را بر تن خواهد کرد یا تصمیم دیگری برای ادامه فوتبالش می‌گیرد.

پایان پیام/ 

منبع: فارس
شناسه خبر: 896191